Zandkoekjes voor kinderen

image

Wij maakten zandkoekjes.
Recept uit mijn favoriete bakboek allertijden. Geniaal in zijn eenvoud. Met foto’s van baksel die zo amateuristisch lijken dat zelfs mijn baksels er beter uitzien.

Voor wie geïnteresseerd is in ‘t recept, zie op de foto’s hieronder. Mijn schoonmama heeft me wel aangeraden in ‘t vervolg op 200° te bakken.

image

image

image

 


Discover more from Annelyse

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

11 thoughts on “Zandkoekjes voor kinderen”

  1. Zandkoekjes, heerlijk! Overigens niet alleen voor kinderen hoor, ook met (volwassen, volgens de wet dan) vriendinnen een middagje koekjes bakken is succes gegarandeerd 😉

  2. Ik heb net hetzelfde boekje van in mijn kinderjaren. En de favoriet waren ook de zandkoekjes.
    Super gemakkelijk om te maken.

  3. Ha, wij hadden dat bakboekje ook en net zoals bij de anderen is dat verdwenen. Ik herinner me dat er ook een goed recept voor speculaas in stond, lekker en gemakkelijk. Zou je me de ingrediënten kunnen mailen? Dan kan ik dat nog eens proberen. Past prima in deze tijd van het jaar.

  4. Eefje De Wolf

    Oh, ik ben zo hard op zoek naar het broodpuddingrecept uit dit kookboek … ik had dit als kind ook, maar het is nergens meer te vinden… kunt u mij toevallig dit recept bezorgen via email?

    1. daar ga ik eens hard voor moeten zoeken,geen idee waar dat boek zich nu bevindt en geen idee waar ik destijds die foto’s heb gehaald. Ik hoor eens rond bij mijn familie of iemand dat boek liggen heeft. Moet ik mijn hand eraan kunnen leggen, dan stuur ik het zeker door.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top