Quote van de dag

“Opstaan voor de baby, dat is normaal toch de taak van de niet-bevallende”

Michiel De Vlieger tegen Ann Wauters (die samen met haar vrouw zwanger is)  in de laatste show.

Doeme toch … kon Michiel me dat niet vroeger vertellen !!!

Op de hoogte blijven?

Ontvang mijn nieuwe blogposts automatisch in je mailbox. Dat kan door hieronder je mail in te geven en op "Subscribe" te klikken.

Wil je bijdragen aan mijn spaarpotje voor een nieuwe lightweigt rugzak (Atom custom Prospector), dan kan dat via de knop "Buy me a backpack".
Maar ik zie jullie even graag zonder die bijdrage; die rugzak is een folieke, bloggen is mijn hobby en ik verdien zelf mijn geld via mijn job. Dus ik zou zeggen, doe dat maar niet :-)


Discover more from Annelyse

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

6 thoughts on “Quote van de dag”

  1. Oh .. was het maar zo.
    Onze kleinsten is 5 maand en ‘s nachts krijgt hij nog steeds twee keer borstvoeding (argl!).
    En soms worden we wakker met de twee oudste tussen ons in. De nachten dat ik ‘maar’ twee keer moet opstaan zijn dus eigenlijk de goeie 😉
    Maaaaar gisterenavond laatste voeding gegeven om half twaalf (daarvoor slaap ik in de zetel), en deze morgen was hij pas wakker om half acht!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top