de truuk met het park

Nele gaf me de tip om Liv in het park te zetten als ze weer eens in de kasten heeft gezeten of het verboden terein KEUKEN betreedt. Vermoeiend hoor. Liv heefT de laatste dagen al veel in t park doorgebracht. Toch Begrijpt ze helemaal niet wat nu wel en niet mag. En ondanks mijn attentie is ze erin geslaagd een glas te bemachtigen en op de vloer stuk te smijten. Om dan onschuldig in de scherven te zitten.
soit, ik ga mijn dochter eens uit het park halen.

Op de hoogte blijven?

Ontvang mijn nieuwe blogposts automatisch in je mailbox. Dat kan door hieronder je mail in te geven en op "Subscribe" te klikken.

Wil je bijdragen aan mijn spaarpotje voor een nieuwe lightweigt rugzak (Atom custom Prospector), dan kan dat via de knop "Buy me a backpack".
Maar ik zie jullie even graag zonder die bijdrage; die rugzak is een folieke, bloggen is mijn hobby en ik verdien zelf mijn geld via mijn job. Dus ik zou zeggen, doe dat maar niet :-)


Discover more from Annelyse

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top