Mijn dochter is gefascineerd door wildbreien.
Zo kreeg ik van haar dit boekje als verjaardagskado. Grappig, luchtig en aanstekelijk.
Aanstekelijk dan vooral bij de dochter die persé wil dat ik ook mijn priemen terug bovenhaal om iets aan haar fiets te breien (wat ik dan ook maar zal doen zekerst, en als ik al een beetje geoefend ben, tune ik mijn fiets natuurlijk ook)
Op de hoogte blijven?
Ontvang mijn nieuwe blogposts automatisch in je mailbox. Dat kan door hieronder je mail in te geven en op "Subscribe" te klikken.
Wil je bijdragen aan mijn spaarpotje voor een nieuwe lightweigt rugzak (Atom custom Prospector), dan kan dat via de knop "Buy me a backpack".
Maar ik zie jullie even graag zonder die bijdrage; die rugzak is een folieke, bloggen is mijn hobby en ik verdien zelf mijn geld via mijn job. Dus ik zou zeggen, doe dat maar niet :-)
Discover more from Annelyse
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ik begrijp die fascinatie! 🙂
what the hell is “wild breien”?
Cool !! Je kan haar altijd eens de brug in Duffel laten zien: http://villaspeelmama.blogspot.com/2012/05/rustende-priemen-in-duffel.html
LOL voor het “dwingende” verjaardagscadeautje, zo heeft mijn man mij ook al cadeautjes bezorgd 😉