Gratis tutorials

Naaien

Breien

Haken

DIY

Gehaakte zakdoekendooshoes Zakdoekendooshoesjes
Kerstversiering - Engeltjes Engeltjes
Zakdoekendooshoes Zakdoekenhoes Vriendjes Vriendjes voor

Breizak Breizak

Recepten

Snelle kostx

Soepx

Voorgerechtx

Hoofdgerechtx

Variax

Dessertx

Annelyse leest

Book recommendations, book reviews, quotes, book clubs, book trivia, book lists

Gratis tutorials

Naaien Follow Me on Pinterest

Haken Follow Me on Pinterest

Breien Follow Me on Pinterest

Hop naar de 1000 km in 2012

Voetafdruk verminderen met de fiets

Ekiden

Zaterdag hebben we met ons familieloopclubje “De Leuke Bende”, voor de vierde keer meegedaan aan de ‘Ekiden’ (een aflossingsmarathon in Brussel).

Normaalgezien moest ik 10 km lopen, maar ik zag dat -in mijnen toestand- niet echt zitten. De eerste weken ben ik zooo moe geweest en de laatste week te ziek om veel te trainen.

Ik heb dan de wedstrijd maar ingezet met de 5 km. Genieten, op ‘t gemak en niet afzien, was mijn moto… en ‘t is gelukt !!! 34 minuten heb ik er echter wel over gedaan. Bjeurn was de sterloper, 7,2 km en nog 3 minuten sneller dan ik ;-)

Enkele impressies van een zalige dag

Mijn aankomst

Bjeurn zijn aankomst

Liv gaat voor de 100meter

De Leuke Bende

1 comment to Ekiden

  • Amai, mijn mond valt net niet open van bewondering. Zwanger zijn en nog zo sportief zijn. Ik denk dat ik na het begin van mijn zwangerschap nog drie keer de binnenkant van de fitness heb gezien wegens misselijkheid en futloosheid. Daarna heb ik het tot nader order maar opgegeven. En zelfs nu heb ik de moed nog niet terug gevonden om terug te gaan sporten. Waarschijnlijk zit mijn slecht slaperke daar wel voor iets tussen ;)

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>