Foto van de dag !!!

www.flickr.com

Gratis tutorials

Naaien

Breien

Haken

Maak met mijn hulp

Gehaakte zakdoekendooshoes Zakdoekendooshoesjes
Kerstversiering - Engeltjes Engeltjes
Zakdoekendooshoes Zakdoekenhoes Vriendjes Vriendjes voor

Breizak Breizak

10 in 11

Recepten

Snelle kostx

Soepx

Voorgerechtx

Hoofdgerechtx

Variax

Dessertx

Verzamelde kilometers

2011
januari: voorlopig 15,7km !!!
2010: verloren data + 56km (garmin) = zoiezo niet zoveel
2009: 287,0 km | 28u56
december 28,7 km
november: 42,1 km
oktober: 40,2 km
september: 10,8 km
augustus: geblesseerd
juli: 106,9 km
juni: 13.6 km
mei: 49.5 km

2008: 103.9 km | 11u24 + verloren data
2007: 431.6 km | 47u11
2006: 674.5 km | 70u07
2005: 382.1 km | 39u17
2004: 177.4 km | 18u17

Een hartverwarmend verhaal

Een tweeling hebben is de eerste maanden niet allemaal rozegeur en maneschijn. Zo vertelde Inneke me overlaatst.

Toen zij haar tweeling kreeg was vooral de ochtend behoorlijk druk. De tweeling had op hetzelfde moment honger, en dan is ‘t “kiezen of delen”. Na een tijdje werd ze meer ervaren en slaagde ze erin de tweeling tegelijkertijd hun fles te geven. Praktisch, ….maar intimiteit NUL.

Op een dag ging het voor haar echt niet meer, door het slaapgebrek en de hormonen die haar ook parten speelden. De postbode passeerde en Inneke ging naar buiten en vroeg (al huilend) of ze niet even kon helpen met de baby’s eten te geven.

De postbode zette direct de fiets aan de kant, kwam binnen, pakte een baby op de schoot en gaf een flesje.

Dit heeft de postbode dan maanden gedaan. ‘t was putteke winter, dus bij Inneke aangekomen warmde ze zich op met een  tas heerlijk warme koffie, hielp ze met de flesjes, en na een uurtje zette ze haar ronde verder.

Hartverwarmend, niet?

4 comments to Een hartverwarmend verhaal

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>